  • P33-10SXE
P33-10SXE
advertisement
Manufacturer No:
P33-10SXE
HK JDW NO:
197-P33-10SXE
Package:
7-DIP Module, 5 Leads
Datasheet:
P33-10SXE
Description:
AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Step5Bar-code shipping tag
P33-10SXE
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to P33-10SXE.
  • Package / Case
    7-DIP Module, 5 Leads
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 0.88 H 88.9mmx63.5mmx22.4mm
  • Voltage - Output 1
    10V
  • Current - Output (Max)
    150mA
  • Voltage - Input
    105V~240VAC
  • Line Regulation
    0.1%