  • P33-12SQ/MHIA
P33-12SQ/MHIA
advertisement
Manufacturer No:
P33-12SQ/MHIA
HK JDW NO:
197-P33-12SQ/MHIA
Package:
7-DIP Module, 5 Leads
Datasheet:
Description:
AC/DC CONVERTER 12VDC
Step5Bar-code shipping tag
P33-12SQ/MHIA
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 0.87 H 88.9mmx63.5mmx22.2mm
  • Number of Outputs
    1
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Current - Output (Max)
    120mA
  • Voltage - Input
    100V~125VAC
  • Line Regulation
    ±0.02%
  • Load Regulation
    ±0.1%