  • P33-15SMX
P33-15SMX
advertisement
Manufacturer No:
P33-15SMX
HK JDW NO:
197-P33-15SMX
Package:
5-DIP Module
Datasheet:
P33-15SMX
Description:
AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
Step5Bar-code shipping tag
P33-15SMX
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to P33-15SMX.
  • Package / Case
    5-DIP Module
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    2.25Lx1.75W x 1.00 H 57.2mmx44.5mmx25.4mm
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Current - Output (Max)
    80mA
  • Voltage - Input
    105V~125VAC
  • Line Regulation
    0.1%