  • P33-200S/22/MHIA
P33-200S/22/MHIA
advertisement
Manufacturer No:
P33-200S/22/MHIA
HK JDW NO:
197-P33-200S/22/MHIA
Package:
5-DIP Module
Datasheet:
Description:
AC/DC CONVERTER 200VDC
Step5Bar-code shipping tag
P33-200S/22/MHIA
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    5-DIP Module
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 1.25 H 88.9mmx63.5mmx31.8mm
  • Feature
    OVP, SCP
  • Voltage - Output 1
    200V
  • Current - Output (Max)
    25mA
  • Voltage - Input
    105V~125VAC
  • Line Regulation
    ±0.05%
  • Load Regulation
    ±0.2%