  • P33-24S/22
P33-24S/22
advertisement
Manufacturer No:
P33-24S/22
HK JDW NO:
197-P33-24S/22
Package:
5-DIP Module
Datasheet:
P33-24S/22
Description:
AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Step5Bar-code shipping tag
P33-24S/22
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Package / Case
    5-DIP Module
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 0.88 H 88.9mmx63.5mmx22.4mm
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Current - Output (Max)
    100mA
  • Voltage - Input
    105V~125VAC
  • Line Regulation
    0.1%