  • P33-24SX/MHIA
P33-24SX/MHIA
advertisement
Manufacturer No:
P33-24SX/MHIA
HK JDW NO:
197-P33-24SX/MHIA
Description:
AC/DC CONVERTER 24VDC
Step5Bar-code shipping tag
P33-24SX/MHIA
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 0.87 H 88.9mmx63.5mmx22.2mm
  • Number of Outputs
    1
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Current - Output (Max)
    100mA
  • Voltage - Input
    105V~220VAC
  • Line Regulation
    ±0.1%