  • P33-75S/22
P33-75S/22
advertisement
Manufacturer No:
P33-75S/22
HK JDW NO:
197-P33-75S/22
Package:
5-DIP Module
Datasheet:
P33-75S/22
Description:
AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
Step5Bar-code shipping tag
P33-75S/22
  • Package / Case
    5-DIP Module
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Series
    P3
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 1.25 H 88.9mmx63.5mmx31.8mm
  • Feature
    SCP
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Approval Agency
    CE, cURus, UL
  • Voltage - Output 1
    75V
  • Current - Output (Max)
    70mA
  • Voltage - Input
    105V~125VAC
  • Line Regulation
    0.05%
  • Load Regulation
    0.2%