  • P34-100SXA/MHIA
P34-100SXA/MHIA
advertisement
Manufacturer No:
P34-100SXA/MHIA
HK JDW NO:
197-P34-100SXA/MHIA
Description:
AC/DC CONVERTER 100VDC
Step5Bar-code shipping tag
P34-100SXA/MHIA
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 1.56 H 88.9mmx63.5mmx39.6mm
  • Voltage - Output 1
    100V
  • Current - Output (Max)
    100mA
  • Voltage - Input
    105V~230VAC
  • Line Regulation
    ±0.05%
  • Load Regulation
    ±0.2%