  • P34-150W/MHIA
P34-150W/MHIA
advertisement
Manufacturer No:
P34-150W/MHIA
Manufacturer:
Daburn Electronics
HK JDW NO:
197-P34-150W/MHIA
Package:
Datasheet:
Description:
AC/DC CONVERTER 150VDC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
P34-150W/MHIA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    P3
  • Feature
    OVP, SCP
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Enclosed
  • Applications
    Medical
  • Number of Outputs
    1
  • Approval Agency
    CE, cURus
  • Voltage - Output 1
    150V
  • Current - Output (Max)
    70mA
  • Voltage - Input
    105V~125VAC