  • P34-180SQX
P34-180SQX
advertisement
Manufacturer No:
P34-180SQX
HK JDW NO:
197-P34-180SQX
Package:
7-DIP Module, 5 Leads
Datasheet:
P34-180SQX
Description:
AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
Step5Bar-code shipping tag
P34-180SQX
  • Package / Case
    7-DIP Module, 5 Leads
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 1.56 H 88.9mmx63.5mmx39.6mm
  • Voltage - Output 1
    180V
  • Current - Output (Max)
    55mA
  • Voltage - Input
    100V~125VAC
  • Line Regulation
    0.05%
  • Load Regulation
    0.2%