  • P34-24XA/MHIA
P34-24XA/MHIA
advertisement
Manufacturer No:
P34-24XA/MHIA
HK JDW NO:
197-P34-24XA/MHIA
Package:
7-DIP Module, 5 Leads
Datasheet:
Description:
AC/DC CONVERTER +/-24VDC
Step5Bar-code shipping tag
P34-24XA/MHIA
  • Package / Case
    7-DIP Module, 5 Leads
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 1.56 H 88.9mmx63.5mmx39.6mm
  • Number of Outputs
    2
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Current - Output (Max)
    200mA 200mA
  • Voltage - Input
    105V~230VAC
  • Voltage - Output 2
    -24V
  • Line Regulation
    ±0.1%
  • Load Regulation
    ±0.2%