  • P34-250S/22
P34-250S/22
advertisement
Manufacturer No:
P34-250S/22
HK JDW NO:
197-P34-250S/22
Package:
5-DIP Module
Datasheet:
P34-250S/22
Description:
AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Step5Bar-code shipping tag
P34-250S/22
  • Package / Case
    5-DIP Module
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 1.62 H 88.9mmx63.5mmx41.1mm
  • Feature
    SCP
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Number of Outputs
    1
  • Approval Agency
    CE, cURus, UL
  • Voltage - Output 1
    250V
  • Current - Output (Max)
    40mA
  • Voltage - Input
    105V~125VAC
  • Line Regulation
    0.05%
  • Load Regulation
    0.2%