  • P34-250SQ
P34-250SQ
advertisement
Manufacturer No:
P34-250SQ
HK JDW NO:
197-P34-250SQ
Package:
7-DIP Module, 5 Leads
Datasheet:
P34-250SQ
Description:
AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Step5Bar-code shipping tag
P34-250SQ
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to P34-250SQ.
  • Package / Case
    7-DIP Module, 5 Leads
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 1.56 H 88.9mmx63.5mmx39.6mm
  • Voltage - Output 1
    250V
  • Current - Output (Max)
    40mA
  • Voltage - Input
    100V~125VAC
  • Line Regulation
    0.05%
  • Load Regulation
    0.2%