  • P34-48SXA
P34-48SXA
advertisement
Manufacturer No:
P34-48SXA
HK JDW NO:
197-P34-48SXA
Package:
7-DIP Module, 5 Leads
Datasheet:
P34-48SXA
Description:
AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT
Step5Bar-code shipping tag
P34-48SXA
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to P34-48SXA.
  • Package / Case
    7-DIP Module, 5 Leads
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 1.56 H 88.9mmx63.5mmx39.6mm
  • Voltage - Output 1
    48V
  • Current - Output (Max)
    200mA
  • Voltage - Input
    105V~230VAC
  • Line Regulation
    0.2%