  • P561QM683K220A
P561QM683K220A
advertisement
Manufacturer No:
P561QM683K220A
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-P561QM683K220A
Package:
Datasheet:
P561QM683K220A
Description:
Cap Film 0.068uF 400V Paper 10% (18.5 X 7.3 X 13mm) Radial 15.2mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
P561QM683K220A
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    Paper
  • Voltage
    400VDC|220VAC