  • P8PY225KB25
P8PY225KB25
advertisement
Manufacturer No:
P8PY225KB25
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-P8PY225KB25
Package:
Datasheet:
P8PY225KB25
Description:
Res Cermet Trimmer 2.2M Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (8.5 X 8mm) Pin Thru-Hole Bulk