  • PA4339.132NLT
PA4339.132NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4339.132NLT
Manufacturer:
Pulse Electronics Power
HK JDW NO:
664-PA4339.132NLT
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
PA4339.132NLT
Description:
COMMON MODE CHOKE 9.0UH 2.5A
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PA4339.132NLT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    PA4339
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.236W 7.00mmx6.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    80V
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    21mOhm
  • Current Rating (Max)
    2.5A
  • Impedance @ Frequency
    1.3kOhm @ 100MHz
  • Inductance @ Frequency
    9μH @ 100kHz
  • Height (Max)
    0.150 3.80mm