  • PAF600F-280-28
PAF600F-280-28
advertisement
Manufacturer No:
PAF600F-280-28
Manufacturer:
TDK-Lambda
HK JDW NO:
778-PAF600F-280-28
Package:
Datasheet:
PAF600F-280-28
Description:
Module DC-DC 280VIN 1-OUT 28V 21.5A 602W 16-Pin Brick