  • PARS433.92K00R
PARS433.92K00R
advertisement
Manufacturer No:
PARS433.92K00R
HK JDW NO:
428-PARS433.92K00R
Package:
4-SMD
Datasheet:
PARS433.92K00R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PARS433.92K00R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    PARS, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.217Lx0.150W 5.50mmx3.80mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    SAW
  • Frequency
    433.92MHz
  • Frequency Tolerance
    ±250kHz
  • Height
    0.059 1.50mm