  • PAT0510S-C-0DB-T10
PAT0510S-C-0DB-T10
advertisement
Manufacturer No:
PAT0510S-C-0DB-T10
Manufacturer:
Susumu
HK JDW NO:
740-PAT0510S-C-0DB-T10
Package:
0402 (1005 Metric)
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PAT0510S-C-0DB-T10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Package / Case
    0402 (1005 Metric)
  • Number of Pins
    4
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2008
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    32mW
  • Max Power Dissipation
    32mW
  • Construction
    COMPONENT
  • Frequency
    10GHz
  • Case Code (Metric)
    1005
  • Case Code (Imperial)
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency Range
    0Hz~10GHz