  • PAT0510S-C-10DB-T10
PAT0510S-C-10DB-T10
advertisement
Manufacturer No:
PAT0510S-C-10DB-T10
HK JDW NO:
740-PAT0510S-C-10DB-T10
Step5Bar-code shipping tag
PAT0510S-C-10DB-T10
  • Power Rating
    32mW
  • Max Power Dissipation
    32mW
  • Case Code (Imperial)
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency Range
    0Hz~10GHz
  • RF/Microwave Device Type
    FIXED ATTENUATOR
  • Operating Frequency-Max
    10000MHz