  • PAT0510S-C-4DB-T10
PAT0510S-C-4DB-T10
advertisement
Manufacturer No:
PAT0510S-C-4DB-T10
HK JDW NO:
740-PAT0510S-C-4DB-T10
Step5Bar-code shipping tag
PAT0510S-C-4DB-T10
  • Published
    2001
    Matte Tin (Sn)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    32mW
  • Max Power Dissipation
    32mW
  • Impedance
    50Ohm
  • Max Frequency
    10GHz
  • Frequency Range
    0Hz~10GHz
  • RF/Microwave Device Type
    FIXED ATTENUATOR
  • Operating Frequency-Max
    10000MHz