  • PAT0805E1002BST5
PAT0805E1002BST5
advertisement
Manufacturer No:
PAT0805E1002BST5
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-PAT0805E1002BST5
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PAT0805E1002BST5
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Composition
    Thin Film
  • Power Rating
    200mW
  • Voltage - Rated DC
    100V