  • PBA75F-3R3-R
PBA75F-3R3-R
advertisement
Manufacturer No:
PBA75F-3R3-R
HK JDW NO:
165-PBA75F-3R3-R
Package:
Datasheet:
PBA75F-3R3-R
Description:
Quantity:
In Stock : 11723
Step5Bar-code shipping tag
PBA75F-3R3-R
  • Weight
    350.000009g
  • Operating Temperature
    -10°C~71°C With Derating
  • Published
    2017
  • Series
    PBA (75W)
  • Size / Dimension
    5.31Lx1.26W x 3.23 H 134.9mmx32.0mmx82.0mm
  • Type
    Open Frame
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Additional Feature
    REMOTE SHUTDOWN
  • Subcategory
    Power Supply Modules
  • Efficiency
    78%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Output Voltage
    3.3V
  • Voltage - Output 1
    3.3V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    49.5W
  • Protections
    OUTPUT OVER CURRENT; OUTPUT OVER VOLTAGE
  • Current - Output 1
    15A
  • Height
    32mm