  • PC642C-013LC
PC642C-013LC
advertisement
Manufacturer No:
PC642C-013LC
Manufacturer:
SolaHD
HK JDW NO:
737-PC642C-013LC
Package:
Datasheet:
Description:
SPD 13V 2PR/4W LOW CAP L-L-G
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PC642C-013LC
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Series
    PC642
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Surge Protection Module
  • Approval Agency
    UL
  • Voltage - Input
    5VDC~250VDC
  • Current - Max
    150mA