  • PD-9004G/AC-AU
PD-9004G/AC-AU
advertisement
Manufacturer No:
PD-9004G/AC-AU
Manufacturer:
Microchip Technology
HK JDW NO:
536-PD-9004G/AC-AU
Package:
Datasheet:
PD-9004G/AC-AU
Description:
4-PORT AT 30W 1G AC AU CORD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PD-9004G/AC-AU
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Desktop
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    PowerDsine®
  • Size / Dimension
    8.82Lx5.82W x 1.69 H 224.0mmx147.8mmx42.9mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    Midspan Injector
  • Approval Agency
    CE
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Number of Ports
    4
  • Current - Output
    545mA
  • Voltage - Output
    55V
  • Data Rate
    10/100/1000 Mbps
  • Input Connector
    RJ45 (Data, Power)
  • Output Connector
    RJ45 (Data, Power)
  • Power (Watts) - Per Port
    30W