  • PGSMAJ33CAHF4G
PGSMAJ33CAHF4G
advertisement
Manufacturer No:
PGSMAJ33CAHF4G
HK JDW NO:
799-PGSMAJ33CAHF4G
Datasheet:
PGSMAJ33CAHF4G
Step5Bar-code shipping tag
PGSMAJ33CAHF4G
    DO-214AC, SMA
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C TJ
  • Part Status
    Obsolete
  • Voltage - Breakdown (Min)
    36.7V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    7.5A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    53.3V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    33V