  • PGSMAJ54CAHE2G
PGSMAJ54CAHE2G
advertisement
Manufacturer No:
PGSMAJ54CAHE2G
HK JDW NO:
799-PGSMAJ54CAHE2G
Datasheet:
PGSMAJ54CAHE2G
Step5Bar-code shipping tag
PGSMAJ54CAHE2G
    DO-214AC, SMA
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C TJ
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Breakdown (Min)
    60V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    4.6A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    87.1V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    54V