  • PH-50S-24-24
PH-50S-24-24
advertisement
Manufacturer No:
PH-50S-24-24
Manufacturer:
TDK-Lambda
HK JDW NO:
778-PH-50S-24-24
Package:
Datasheet:
PH-50S-24-24
Description:
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 2.1A 50W 6-Pin
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PH-50S-24-24
  • Part Status
    Obsolete
  • Pin Count
    6
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Isolation
    Isolated
  • Line Regulation
    0.4%(Typ)
  • Load Regulation
    0.8%(Typ)