  • PHG.4K.312.CYMC15
PHG.4K.312.CYMC15
advertisement
Manufacturer No:
PHG.4K.312.CYMC15
HK JDW NO:
452-PHG.4K.312.CYMC15
Package:
Datasheet:
PHG.4K.312.CYMC15
Description:
Receptacle, Female Sockets Brass Free Hanging (In-Line) 12 Positions Crimp Gold Chrome Bulk G Push-Pull
Quantity:
In Stock : 8233
Step5Bar-code shipping tag
PHG.4K.312.CYMC15
  • Operating Temperature
    -55°C~200°C
  • Series
    4K
  • Number of Positions
    12
  • Ingress Protection
    IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
  • Current Rating
    12A
  • Shell Size - Insert
    312
  • Cable Opening
    0.555 ~ 0.591 (14.10mm ~ 15.00mm)