  • PKT-MEZDPD1620A-84E2
PKT-MEZDPD1620A-84E2
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD1620A-84E2
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD1620A-84E2
Package:
Description:
CONFIGURABLE 1620A 5V 18A EVB
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD1620A-84E2
  • Series
    MEZDPD1620
  • Voltage - Input
    9V~15V
  • Current - Output
    18A
  • Voltage - Output
    5V
  • Frequency - Switching
    800kHz