  • PKT-MEZDPD1620A-84E9
PKT-MEZDPD1620A-84E9
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD1620A-84E9
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD1620A-84E9
Package:
Description:
CONFIGURABLE 1620A 2.5V 20A EVB
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD1620A-84E9
  • Series
    MEZDPD1620
  • Voltage - Input
    9V~15V
  • Current - Output
    20A
  • Voltage - Output
    2.5V
  • Frequency - Switching
    800kHz