  • PKT-MEZDPD1620A-84EA
PKT-MEZDPD1620A-84EA
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD1620A-84EA
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD1620A-84EA
Package:
Description:
CONFIGURABLE 1620A 3.3V 20A EVB
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD1620A-84EA
  • Series
    MEZDPD1620
  • Voltage - Input
    9V~15V
  • Current - Output
    20A
  • Voltage - Output
    3.3V
  • Frequency - Switching
    800kHz