  • PKT-MEZDPD3603A
PKT-MEZDPD3603A
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD3603A
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD3603A
Package:
Datasheet:
PKT-MEZDPD3603A
Description:
CONFIGURABLE 3603A BUCK EVAL BRD
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD3603A
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Series
    MEZDPD3603
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Analog IC - Other Type
    DC-DC REGULATED POWER SUPPLY MODULE
  • Voltage - Input
    4.5V~36V
  • Current - Output
    3A
  • Voltage - Output
    0.6V~12V