  • PKT-MEZDPD3603A-84D9
PKT-MEZDPD3603A-84D9
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD3603A-84D9
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD3603A-84D9
Package:
Description:
CONFIGURABLE 3603A 1.2V 3A EVB
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD3603A-84D9
    Select All
  • Main Purpose
    DC/DC, Step Down
  • Outputs and Type
    1, Non-Isolated
  • Regulator Topology
    Buck
  • Voltage - Input
    4.5V~36V
  • Current - Output
    3A
  • Voltage - Output
    0.6V~12V