  • PKT-MEZDPD3603A-84EF
PKT-MEZDPD3603A-84EF
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD3603A-84EF
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD3603A-84EF
Package:
Description:
CONFIGURABLE 3603A 2.5V 1A EVB
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD3603A-84EF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Series
    MEZDPD3603
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Input
    4.5V~36V
  • Current - Output
    3A
  • Voltage - Output
    0.6V~12V