  • PKT-MEZDPD4506A-84DF
PKT-MEZDPD4506A-84DF
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD4506A-84DF
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD4506A-84DF
Package:
Description:
CONFIGURABLE 4506A 12V 6A EVB
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD4506A-84DF
  • Series
    MEZDPD4506
  • Voltage - Input
    32V~40V
  • Current - Output
    6A
  • Voltage - Output
    12V
  • Frequency - Switching
    800kHz