  • PM113-466.56M-T
PM113-466.56M-T
advertisement
Manufacturer No:
PM113-466.56M-T
Manufacturer:
Connor-Winfield
HK JDW NO:
179-PM113-466.56M-T
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
PM113-466.56M-T
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Series
    PM
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    466.56MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    95mA
  • Max Supply Current
    95mA
  • Height
    1.7526mm
  • Height Seated (Max)
    0.069 1.75mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm