  • PM113-622.08M
PM113-622.08M
advertisement
Manufacturer No:
PM113-622.08M
Manufacturer:
Connor-Winfield
HK JDW NO:
179-PM113-622.08M
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 25
Step5Bar-code shipping tag
PM113-622.08M
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    PM
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    622.08MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.75mm
  • Operating Frequency
    622.08MHz
  • Rise Time-Max
    0.6ns
  • Fall Time-Max
    0.6ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Max Supply Current
    95mA
  • Height
    1.7526mm
  • Height Seated (Max)
    0.069 1.75mm