  • PM2R013NQ1R500
PM2R013NQ1R500
advertisement
Manufacturer No:
PM2R013NQ1R500
Manufacturer:
JAE Electronics
HK JDW NO:
398-PM2R013NQ1R500
Package:
Datasheet:
PM2R013NQ1R500
Description:
CONN RCPT SATA R/A 13POS SMD
Step5Bar-code shipping tag
PM2R013NQ1R500
    Select All
  • Number of Positions
    13
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Number of Rows
    1
  • Pitch
    1.27mm
  • Current Rating
    1.5A