  • PMA100F-24-J1N
PMA100F-24-J1N
advertisement
Manufacturer No:
PMA100F-24-J1N
HK JDW NO:
165-PMA100F-24-J1N
Package:
Datasheet:
PMA100F-24-J1N
Description:
Quantity:
In Stock : 11447
Step5Bar-code shipping tag
PMA100F-24-J1N
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Series
    PMA (100W)
  • Size / Dimension
    6.61Lx1.34W x 3.66 H 167.9mmx34.0mmx93.0mm
  • Type
    Enclosed
  • Efficiency
    86%
  • Voltage - Isolation
    2kV
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    108W
  • Current - Output 1
    4.5A
  • Height
    93mm