  • PMA100F-5-T
PMA100F-5-T
advertisement
Manufacturer No:
PMA100F-5-T
HK JDW NO:
165-PMA100F-5-T
Package:
Datasheet:
PMA100F-5-T
Description:
Quantity:
In Stock : 6019
Step5Bar-code shipping tag
PMA100F-5-T
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Series
    PMA (100W)
  • Size / Dimension
    6.61Lx1.34W x 3.66 H 167.9mmx34.0mmx93.0mm
  • Type
    Open Frame
  • Efficiency
    83%
  • Voltage - Isolation
    2kV
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    100W
  • Current - Output 1
    20A
  • Height
    93mm