  • POEGAT60-US-ARW
POEGAT60-US-ARW
advertisement
Manufacturer No:
POEGAT60-US-ARW
Manufacturer:
Compex Systems Pte Ltd
HK JDW NO:
15910-POEGAT60-US-ARW
Package:
Datasheet:
POEGAT60-US-ARW
Description:
Power Over Ethernet 56V 60W 1.1A