  • PR03000401202JPC00
PR03000401202JPC00
advertisement
Manufacturer No:
PR03000401202JPC00
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-PR03000401202JPC00
Package:
Description:
12kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
PR03000401202JPC00
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    12kOhm
  • Operating Supply Voltage
    750V
  • Length
    19.5mm
  • Width
    5.2mm