  • PS30-10PB10BR10K
PS30-10PB10BR10K
advertisement
Manufacturer No:
PS30-10PB10BR10K
Manufacturer:
BI Technologies
HK JDW NO:
6011-PS30-10PB10BR10K
Package:
Datasheet:
PS30-10PB10BR10K
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PS30-10PB10BR10K
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    10kOhm
  • Power Dissipation-Max
    200mW
  • Height
    6.5024mm
  • Length
    45.0088mm
  • Width
    8.9916mm