  • PS45M-0ME1BR500
PS45M-0ME1BR500
advertisement
Manufacturer No:
PS45M-0ME1BR500
HK JDW NO:
860-PS45M-0ME1BR500
Package:
Datasheet:
PS45M-0ME1BR500
Description:
SLIDE POT 500OHM 0.125W TOP 45MM
Step5Bar-code shipping tag
PS45M-0ME1BR500
  • Size / Dimension
    Rectangular - 2.362Lx0.354W x 0.276 H 60.00mmx9.00mmx7.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Resistance
    500Ohm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Travel Range
    45mm