  • PSA15R-480PE
PSA15R-480PE
advertisement
Manufacturer No:
PSA15R-480PE
HK JDW NO:
624-PSA15R-480PE
Package:
Datasheet:
PSA15R-480PE
Description:
POE INJECTOR 15W 48V WALL
Step5Bar-code shipping tag
PSA15R-480PE
    Select All
  • Mount
    Wall
  • Mounting Type
    Wall Mount
  • Weight
    0.265lb 120.2g
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    PSA15R
  • Size / Dimension
    2.82Lx1.97W x 1.31 H 71.7mmx50.0mmx33.2mm
  • Feature
    OCP, OVP, SCP
    Not Applicable
  • Connector Type
    Power, RJ45
  • Type
    Passive Injector
  • Approval Agency
    CE, C-Tick, cULus, SAA, TUV
  • Efficiency
    85%
  • Note
    AC Power Clips Sold Separately
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Number of Ports
    1
  • Current - Output
    310mA
  • Voltage - Output
    48V
  • Input Connector
    International AC Clips (Power), RJ45 (Data)
  • Output Connector
    RJ45 (Data, Power)
  • Power (Watts) - Per Port
    15W
  • Height
    33.274mm