  • PSM4F-103Z-20T0
PSM4F-103Z-20T0
advertisement
Manufacturer No:
PSM4F-103Z-20T0
HK JDW NO:
89-PSM4F-103Z-20T0
Step5Bar-code shipping tag
PSM4F-103Z-20T0
    Select All
  • Mounting Type
    SURFACE MOUNT
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Silver (Ag)
  • Capacitance
    10000μF
  • Packing Method
    TR, 7 INCH
  • Number of Functions
    1
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Physical Dimension
    L8.26XB3.0XH3.0 (mm)/L0.325XB0.118XH0.118 (inch)
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Rated Current
    20A
  • Rated Voltage
    100V
  • Insulation Resistance-Min
    1000MOhm
  • Height
    3mm
  • Length
    8.26mm
  • Width
    3mm