  • PSM4F-821M-10T0
PSM4F-821M-10T0
advertisement
Manufacturer No:
PSM4F-821M-10T0
Manufacturer:
API Technologies Corp
HK JDW NO:
89-PSM4F-821M-10T0
Description:
SPECTRUM CONTROLPSM4F-821M-10T0EMI FILTER 820PF C TYPE
Step5Bar-code shipping tag
PSM4F-821M-10T0
    Select All
  • Number of Pins
    3
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    820pF
  • Voltage
    200V
  • Current
    10A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    500μOhm
  • Height
    2.9972mm
  • Length
    8.001mm
  • Width
    2.9972mm