  • PSR031FL0250Z
PSR031FL0250Z
advertisement
Manufacturer No:
PSR031FL0250Z
HK JDW NO:
461-PSR031FL0250Z
Package:
Datasheet:
PSR031FL0250Z
Description:
FUSE POWR-SPEED METRC SZ:31 250A
Step5Bar-code shipping tag
PSR031FL0250Z
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    1.969Lx2.028W x 2.264 H 50.00mmx51.50mmx57.50mm
  • Voltage - Rated DC
    600V
  • Current Rating (Amps)
    250A
  • Voltage - Rated AC
    700V